Skyrim

AnnElfwind
Administrátor fóra
Příspěvky: 7
Registrován: 26 črc 2020 23:05

Skyrim

Příspěvek od AnnElfwind »

Obrázek

Tak jsem se rozhodla sem napsat další článek. Mám dnes volný den, tak jsem se pustila do hraní Skyrimu. Je to jedna z mých nejoblíbenějších her a nedám na ni dopustit. Krom toho, že mě občas kompletně zhavaruje, protože tam mám přes 150 různých modů. Jo, mohla bych je pročistit, ale já už si to bez těch modů neumím představit.
Mám vytvořených několik různých postav, tentokrát jsem hrála za postavu jménem Martin. Pro ty z vás, kteří znají také Oblivion, ano, je tím myšlen Martin Septim právě z této hry.
Nejsem si jistá, v jaké části mapy jsem se nacházela, podle těch podzimních stromů soudím, že v pravé spodní části. Mám tendenci totiž mapu neotvírat. A tak jsem si to začla hasit směrem nějákýho questu. Nevím jakýho, to jsem taky nezkoumala. Došla jsem do Ivarsteadu a po rozhovoru s tím člověkem, co nosí Graybeardům zásoby, jsem se rozhodla, že tam nepůjdu tím normálním způsobem. Mám nainstalovaný mod. Jmenuje se to Morsel. A je to bezvadný. Je to něco jako Moria, ale ne tak úplně. Je to plný Falmerů a má to tři východy. Vevnitř je to úplnej labyrint, ale hlavní je to, že jeden z východů je právě na dvoře High Hrotgaru. Potíž je, že je to ten, který se nejhůř hledá. Ale já se rozhodla, že ho najdu. Tak jsem tam vlezla a začla jsem se motat těma chodbama. Našla jsem místnost jednoho z hlavních bosů, to je něco, co mi problém vůbec nedělá, ale on tam nebyl. Mám podezření, že je tam jenom, když to člověk hraje na legendary obtížnosti, což jsem s touto postavou nehrála. Hrála jsem to na expertovi. Tak jsem tam jenom vybrala truhlu. Ani nevím, co v ní bylo. Tak něják to nepročítám, beru všechno. A pak se divím, že jsem přetížená. No co už. Od toho máme přece konzolu a cheaty na zvýšení maximální kapacity inventáře, že ano.
A pak jsem hledala dál a než jsem to stačila najít, tak zazvonil zvonek a vracela se máma z projížďky na kole, tak sem to musela vypnout. Jo, a mezitím mi do toho taky začla vřeštět kočka, že chce dovnitř a jakto, že jsem ju tam už dávno nepustila. Potvůrka jedna. Teď ta ludra chrápe v obýváku na polštářu.

Pak jsem začla uvažovat, co bych mohla dělat dál, když mám to volno. Napřed jsem uvažovala, co bych napsala, pak mě napadlo toto, ale to mi nestačí. Chci přidat ještě něco na mé hlavní české stránky, které jsou na blogspotu. Aperite Portae Momentálně tam dělám revizi starých článků, které sem si tam přetáhla z blog.cz, když se to tam bude rušit, ale jde to pomalu a navíc nechci, aby tam byly teďka jenom ty revize. Chci to proložit něčím jiným, ale musím vymyslet čím. Potíž je v tom, že všechny mé lepší nápady automaticky píšu v angličtině a dávám je na moje anglický stránky - Hell.
No, zkusím něco vymyslet, třeba mě něco napadne. Ale kdyby mi někdo z vás chtěl nějaký zajímavý téma poradit, zlobit se samozřejmě nebudu.

Chybí mi tu tagy. Šťítky, jako na blogspotu. Wordpress to měl ještě lepší, tam jsou jak šťítky, tak klasický kategorie. Takže to bylo tak nějak přehlednější, ale blogspot se mi líbí víc. Možná obnovím crosspost mezi Hell a Hell klonem na wordpressu. Uvidíme. Nevím, jestli se mi bude chtít. Pokdu ale nebudu mít co dělat, tak to udělám. Asi. Skoro určitě.

Jo, a taky jsem si sem přidala počítadlo. Tak uvidíme, co spočítá. Jestli vůbec něco. Ale jsem člověk zvědavý, takže tady bude. A žádný, že ne.
A obrázek, který sem sem přidala, je moje hlavní Skyrim postava. Není sice oblečená ve svým hlavním úboru, ale bylo to dělaný, když jsem potřebovala printscreenovat novej profilovej obrázek, protože ten starej mě už nebavil. A hlavní úbor jsem měla hozenej někde v nějákým domu, kde jsem se ve Skyrimu zabydlela, a nechtělo se mi to hledat. Ten dům je paradoxně hned za mnou, ale to je jedno. Prostě, je to takhle a takhle to zůstane.
A já se jdu poohlídnout po něčem, co bych mohla napsat na ten druhej blog.
Za tejden nebo tak něják sem třeba zas něco napíšu. Třeba mě do té doby zas něco napadne.
~AnnElfwind
Odpovědět