Ahoj

Odpovědět
AnnElfwind
Administrátor fóra
Příspěvky: 7
Registrován: 26 črc 2020 23:05

Ahoj

Příspěvek od AnnElfwind »

Ahoj. Jak jsem psala v profilu, jmenuji se AnnElfwind a narazila jsem na to tady náhodou. No, tak úplnou náhodou to nebylo. Ono to spíš bylo proto, že jsem se náhodou podívala na blog.cz a zjistila jsem, že bude ukončovat svou činnost. Již dlouhou dobu tam nebloguju, jsem na blogspotu, ale i tak se tam čas od času podívám. A tak jsem se dívala, kdo se kam stěhuje. Většina lidí odešla na blogspot, pár na wordpress, ale narazila jsem na jednoho člověka, který odešel právě sem. A tak jsem se rozhodla to tady prozkoumat.
Nečekejte tedy, že sem budu přispívat pravidelně, to rozhodně nehrozí. Ale i tak jsem se rozhodla, že si tu ten blog založím. Sem tam se tu snad nějáký ten článek objeví. I když nejčastěji píšu anglicky a to se sem nehodí, když to končí .cz, žejo. Takže angličtinu si nechám na blogspot a tady budu psát česky. Nebo bych mohla začít ještě nějákou jinou řečí. Ale do toho se raději pouštět nebudeme, nebo z toho bude nějáká japonsko-německo-rusko-italská slátanina která je ještě navíc propletená slovenštinou a pak už bych se v tom nevyznala ani já. Takže zůstaneme u té češtiny.
Bloguju od svých čtrnácti let, takže skoro čtrnáct let, letos mi bude 28. Ne, kecám, já vlastně blogju od třinácti, ale začla jsem, když už mi bylo skoro čtrnáct, takže to něják tak moc nepočítám. Vážněji jsem to začla brát až od těch čtrnácti. Ve třinácti jsem se teprve začla rozhlížet, co že to to blogování vlastně je. Mé začátky byly dost divné. Tehdy jsem vlastně ani nevěděla, co s blogem zamýšlím. Dnes to vím. Mám blog, kam píšu pvídky a pak mám druhý blog, kam dávám obrázky a taky píšu různé názory na filmy, seriály, knihy a podobné. Občas se mi do toho připlete také nějáký ten techničtější článek, v takových si většinou na něco vylévám zlost. No, a občas taky přidám nějáký ten článek ze svého života nebo nějákou tu fotografii. Nejraději píšu ale ty názory a výlevné články, protože si strašně ráda zanadávám. Ale musím k tomu mít důvod. Bezdůvodné nadávání nemám ráda. A preferuju, když je to nadávání podloženo aspoň jedním nebo dvěma fakty. Když to má nějáký základ a já nemluvím jen tak do větru. Na to mám ještě mé třetí stránky, kam si občas napíšu pár vět o tom, co mě zrovna vytočilo, nebo co se děje zajímavého. Za předpokladu, že je to něco, o čem se nedá napsat víc, než jeden dva odstavečky, ale zároveň je to něco, co nechci zapomenout. Až zjistím, jak sem dát odkazy - ideálně někam do menu, tak tam přidám odkazy na moje hlavní stránky. Jak ty české, tak ty anglické, aby si mohli počíst jak ti, co anglicky umí, tak ti, co neumí. A myslím, že teď už jsem toho sem napsala dost, takže se všichni mějte krásně a já sem zase někdy něco napíšu.
~AnnElfwind

stani
Příspěvky: 1
Registrován: 27 črc 2020 07:45

Re: Ahoj

Příspěvek od stani »

No, jsme tu z blog.cz tři, ne jeden. :D Ale postupně určitě přibudou další, blogspot je o ničem..

AnnElfwind
Administrátor fóra
Příspěvky: 7
Registrován: 26 črc 2020 23:05

Re: Ahoj

Příspěvek od AnnElfwind »

Já už jsem na blogspotu dlouho, hlavně proto, že můj hlavní blog je anglicky. Neutekla jsem z blog.cz teprve až bylo 100% jasný, že bude konec. Utekla jsem dávno, ještě jsem předtím chvíli byla na estrankách a pak jsem prchla na blogspot. Docela se mi tam líbí.

Hrachajdice
Příspěvky: 1
Registrován: 27 črc 2020 10:24

Re: Ahoj

Příspěvek od Hrachajdice »

Zdravím , jsem ráda,že je tu taky někdo, kdo na blog něco napíše s nemá ho jen na parádu bez jedinýho písmenka :roll: :D . Tak ať se ti tady líbí . PS: Jsem taky z Blogu.cz :mrgreen:

Eliss

Re: Ahoj

Příspěvek od Eliss »

Také jsem tu nová, také z blogu.cz, a celkem se mi tu líbí, je fajn i to, že je nás tady zatím jen pár :)

Odpovědět